☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Miasto Ostrów Mazowiecka
Herb Miasto Ostrów Mazowiecka

Czwartek 18.07.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka

 

z dnia 3 kwietnia 2015 r.

 

 Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy / Dz.U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm./ podaje się do wiadomości publicznej informację o numerach oraz granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2015r.

 

Numer
obwodu
głosowania

Granice Obwodu

Siedziba obwodowej  komisji wyborczej

ANTONIEGO SŁONIMSKIEGO, ANTONIEGO WRÓBLEWSKIEGO, BĄKÓWKA, BŁAŻEJA STOLARSKIEGO, BŁĘKITNA, BOROWIKOWA, DOBRA, DZIKA,GĘSIA, GRZYBOWA, HENRYKA GOSIEWSKIEGO, IGLASTA, JAGODOWA, JANA MATEJKI, KONSTANTEGO I GAŁCZYŃSKIEGO, KRUCZA, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO parzyste:10-16, 17-19,    KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, KS.KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KUBUSIA PUCHATKA, ŁAMANA, LEONA KRUCZKOWSKIEGO, LEŚNA 19-78, MACIEJA RATAJA, MAKSYMILIANA MALINOWSKIEGO, MARCINA MIESZKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII I JÓZEFA ŚWIDERSKICH, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, OSKARA KOLBERGA, OWOCOWA, PARCELACYJNA, PASTERSKA, PODLEŚNA, PRZESKOK, PUŁKOWNIKA WITOLDA SZTARKA, RADOSNA, RYCERSKA, ROT. WITOLDA PILECKIEGO, RÓŻANA, RÓŻAŃSKA, SERWISOWA, SPACEROWA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA, TADEUSZA GAJCEGO, TAMKOWA,TOMASZA NOCZNICKIEGO, UROCZA, WARSZAWSKA, WIDNA, WINCENTEGO WITOSA, WIŚNIOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WYZWOLENIA,  ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZIELNA; 

 

Liga Obrony Kraju 
ul. Różańska 

63-GO ROKU parzyste:14-24, 25-63, ADAMA MICKIEWICZA, BOLESŁAWA LEŚMIANA, BOLESŁAWA PRUSA 3-24, 26-44 parzyste, BROKOWSKA, GAJOWA, GEN.MARIANA LANGIEWICZA, GUSTAWA MORCINKA, JAGIELLOŃSKA, JANA LECHONIA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JULIANA PRZYBOSIA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA PRZERWY TETMAJERA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRÓLOWEJ BONY, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO 2-9, nieparzyste:11-13,  KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, LEOPOLDA STAFFA, LEŚNA
2-18, NA POLANCE, OGRODOWA, POPRZECZNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SOSNOWA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, STEFANA OKRZEI,  TADEUSZA BOROWSKIEGO, ZACISZNA, ZIELONA. 

Szkoła Podstawowa Nr 1 
ul. Partyzantów 

63-GO ROKU 1-13A, nieparzyste:15-23, AKACJOWA, ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, BILLEWICZÓWNY, BRZOZOWA, BUKOWA, DĘBOWA, GŁOWACKIEGO, GRÓDŹKI, HAJDUCZKA, JANA SKRZETUSKIEGO, JESIONOWA, KACZA, KAMIENNA, KALINOWA, KETLINGA, KIEMLICZÓW, LAWENDOWA, ŁĄKOWA, MAGNOLII, MALINOWA, MAZOWIECKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, OLSZYNOWA, PARKOWA, PAWŁA SAPIEHY, PIASKOWA, PODSTOCZYSKO, PROSTA, ROCHA KOWALSKIEGO, SREBRNA, ŚWIERKOWA, WITAMINOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 47-85 nieparzyste, od 88 do końca, WRZOSOWA. 

Szkoła Podstawowa Nr 1 
ul. Partyzantów 

18 PAL, ADAMA ASNYKA, BOLESŁAWA PRUSA 25-47 nieparzyste, od 48 do końca, BŁOTNA,CICHA, CMENTARNA, DZIAŁKOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 6-46, 48-60 parzyste, HARCERSKA, HENRYKA SUCHARSKIEGO, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JASNA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, KLONOWA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, MAKSYMILIANA GIERYMSKIEGO, MARII RODZIEWICZÓWNY, MIKOŁAJA REJA, MIODOWA, MIŁA, OKRĘŻNA, POGODNA, PUSTA, PRZYJAŹNI, ROBOTNICZA, SIELSKA, SŁONECZNA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA NOAKOWSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA,  ZŁOTA, ZWYCIĘSTWA, ŻURAWIA. 

Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Zwycięstwa 

lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych

komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego

3-GO MAJA 41-63 nieparzyste, od 64 do końca, DOLNA, FRYDERYKA CHOPINA, HENRYKA TRĘBICKIEGO, IGNACEGO MYSTKOWSKIEGO, JANA DŁUGOSZA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA ONUFREGO ZAGŁOBY, JAŚMINOWA, KAROLA FRYCZEGO, KRÓTKA, KSIĄŻĘCA, KWIATOWA, LUDWIKA MIECZKOWSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, PARTYZANTÓW, PIOTRA SKARGI, PL.LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PŁK. KAROLA PIŁATA, STANISŁAWA DUBOISA 1-15, 19, STANISŁAWA STASZICA, STEFANA BATOREGO, TARGOWA, WIEJSKA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 1-46, 48-72 parzyste, WYSOKA. 

Centrum Integracji Społecznej ul. Chopina 

3-GO MAJA 2-40, 48-62 parzyste, JANA KILIŃSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KSIĘDZA JANA SOBOTKI, PLAC WOLNOŚCI, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1-32A, 39.

Zespół Szkół Nr 2 
ul. Kościuszki 

ARMII KRAJOWEJ od 1 do końca numery nieparzyste, CHABROWA, GOŁĘBIA, JANA NAJMOŁY, LUBIEJEWSKA 20A-24 parzyste, 33-93, MŁYŃSKA, PASAŻERSKA, PETRONELI PAWŁOWSKIEJ, PÓŁNOCNA, PTASIA, SADOWA, ŚCIENNA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 51 do końca, TOROWA, WIADUKTOWA, WIATRACZNA, WILEŃSKA, WIOSENNA, WODNA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ZŁOTYCH KŁOSÓW. 

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 
ul. Stefana Grota Roweckiego 

lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych

komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego

11 LISTOPADA, GEN. STEFANA GROTA ROWECKIEGO,  INWALIDÓW, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, LUBIEJEWSKA 2A-2D parzyste, 6A, LUBIEJEWSKA 1-2, 3-6, 7-17, 21-23 nieparzyste, PL. KSIĘŻNEJ ANNY MAZOWIECKIEJ, POCZTOWA. 

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 
ul. Stefana Grota Roweckiego 

lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych

komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego

ALIBABY, ARTYLERYJSKA, BAGIŃSKA, BAJECZNA, BAJKOWA, BAŻANTOWA, BIAŁA, BOROWA, DIAMENTOWA, FABRYCZNA, FERDYNANDA RUSZCZYCA, FIOŁKOWA, GEN.MARIANA KUKIELA, GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 47-79 nieparzyste, od 80 do końca, JANA BRZECHWY, JÓZEFA BEMA, KAMERALNA, KADETÓW, KAWALERYJSKA, KOLEJOWA, LEGIONOWA, LUBIEJEWSKA od 95 do końca, ŁĄCZNA, MJR ANTONIEGO MISZEWSKIEGO, OFICERSKA, PŁK ALEKSANDRA HERTELA, PŁK JANA RZEPECKIEGO, PŁK. MARIANA RAGANOWICZA, SAPERSKA, SEZAMKOWA, SPOKOJNA, STACYJNA, STRZELECKA, SZKOŁY PODCHORĄŻYCH PIECHOTY, UŁANÓW, WALECZNA, WĄSKA, WESOŁA, WRONIA, ŻALE, ŻWIROWA. 

Zespół Szkół Publicznych Nr 2 
ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 

10 

ARMII KRAJOWEJ od 4 do końca numery parzyste, LIPOWA, NOWA, STEFANA SUDOŁA, WIDNICHOWSKA 3A, 5A-21, WIDNICHOWSKA od 22B do końca .

Szkoła Podstawowa Nr 3 
ul. Widnichowska

lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych

komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego

11 

1000-LECIA, ALFREDA WIECZORKA, ANDRZEJA KMICICA, ANTONIEGO BAŁDYGI, BIELSKA, BOHATERÓW PECYNKI, BOJ. O WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ, BURSZTYNOWA, CISOWA, CYPRYSOWA, DR.EUGENIUSZA RYTLA, EMILII PLATER, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANA HARUSEWICZA, JANA RADWAŃSKIEGO, JANA ZAKRZEWSKIEGO, JODŁOWA, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KASZTANOWA, KOLARSKA, KONWALIOWA, KSAWEREGO TACZANOWSKIEGO, KWIATÓW POLSKICH, LAZUROWA, LEONA SUROWSKIEGO, MAŁKIŃSKA, MARII KONOPNICKIEJ, MODRA, MODRZEWIOWA, PIĘKNA, POZIOMKOWA, ROMANA RUBINKOWSKIEGO, SPORTOWA, STANISŁAWA DUBOISA 16-18 parzyste, od 23 do końca, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, SZPITALNA, ŚNIEŻNA, TADEUSZA KOLASIŃSKIEGO, TECHNIKÓW, TĘCZOWA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WÓJTOWSKA, WSPÓLNA, ZAWISZY, ZDROJOWA. 

Szkoła Podstawowa Nr 3 
ul. Widnichowska 

lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych

komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego

12 

KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 36-38D parzyste, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 40-50 parzyste,  WIDNICHOWSKA 1-3, 5. 

Liceum Ogólnokształcące 
ul. Kościuszki 

13

Obwód odrębny.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej  ul. Dubois

W dniu 10 maja 2015r.,  głosowanie odbywać się będzie w lokalach obwodowych komisji wyborczych, bez przerwy w godzinach  700 – 2100.

lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych - lokal  dostosowany do potrzeb wyborców niepełnospranych

komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego- komisja wyznaczona do głosowania korespondencyjnego

 

Burmistrz Miasta

/-/Jerzy Bauer

 

Informacje dodatkowe

  • Wyborca może głosować korespondencyjnie, w tym przy użyciu nakładki na kartę do głosowania sporządzonej w alfabecie Braille’a. Zamiar głosowania korespondencyjnego zgłasza się Burmistrzowi Miasta do dnia 25 kwietnia 2015r.
  • Głosowanie korespondencyjne jest wyłączone w przypadku udzielenia przez wyborcę niepełnosprawnego pełnomocnictwa do głosowania.
  • Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności  w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. z 2011r., Dz.U. Nr 127 poz. 721 z późn. zm.) oraz wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 75 lat może udzielić pełnomocnictwa do głosowania w jego imieniu. Akt pełnomocnictwa do głosowania sporządza się na wniosek wyborcy, wniesiony do wójta gminy, w której wyborca jest wpisany do rejestru wyborców do dnia 1 maja 2015 .
Wytworzył:
Jerzy Bauer
(2015-04-03)
Udostępnił:
Michał Duda
(2015-04-08 12:07:08)
Ostatnio zmodyfikował:
Michał Duda
(2015-04-08 12:35:38)
 
 
ilość odwiedzin: 4961680

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X