☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Miasto Ostrów Mazowiecka
Herb Miasto Ostrów Mazowiecka

Piątek 18.01.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Zarządzenie Nr  31 / 2015

Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka

z dnia  20 kwietnia 2015r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,  zarządzonych na 10 maja 2015r. 

 

Na podstawie art. 182 §1 ust. 1, §2 i §3  ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy ( Dz.U. z 2011r. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.)  zarządza się co następuje:

 

§ 1

Do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na 10 maja 2015r, powołuje się  obwodowe komisje wyborcze w następujących składach osobowych:

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 - Liga Obrony Kraju ul. Różańska
  1. Grabowski Robert
  2. Jagiełło-Brzostek Krystyna Marianna
  3. Podobycka Anna
  4. Ponichtera Agnieszka
  5. Potomska Dominika Adrianna
  6. Rypińska Dominika
  7. Stepnowska Renata Stefania
  8. Strzelczyk Alicja
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2  - Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Partyzantów
  1. Brzostek Beata Maria
  2. Brzostek Zbigniew
  3. Grabowska Ewelina
  4. Kukiełka Marek
  5. Ludwichowska Sylwia
  6. Polak Cezary
  7. Wiąckiewicz Andrzej Michał
  8. Ziemczyk Dorota
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 - Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Partyzantów
  1. Brzózka Bartłomiej
  2. Czarnecka Monika
  3. Dajnowicz Danuta
  4. Glinka Marta
  5. Grabowska Jadwiga
  6. Kukiełka Ewa Bożena
  7. Tułowiecka Ewelina
  8. Tyl Dariusz
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 - Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Zwycięstwa
  1. Drabio Elżbieta Bożena
  2. Golanko Katarzyna
  3. Jaszczak Adrian
  4. Mierzejewska Aleksandra Anna
  5. Skolimowska Anna
  6. Uścińska Milena
  7. Zaręba Wanda
  8. Żochowska Krystyna Elżbieta
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 - Centrum Integracji Społecznej ul. Chopina
  1. Bardyszewska Halina
  2. Grędziński Piotr Paweł
  3. Jakubiak Dorota
  4. Jemielita Angelika
  5. Samson Romuald
  6. Sieczkowski Józef
  7. Stańczuk Mariusz
  8. Żach Angelika
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 - Zespół Szkół Nr 2 ul. Kościuszki
  1. Bębenek Maria
  2. Brzózka Marianna Krystyna
  3. Grabowski Mateusz
  4. Kuczyńska Anna
  5. Morawski Andrzej Jerzy
  6. Rejniak Mieczysław Zygmunt
  7. Sitek Radosław
  8. Żurawska Marianna Hanna
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 - Zespół Szkół Publicznych Nr 1 ul. Stefana Grota Roweckiego
  1. Brzostek Dorota
  2. Brzózka Mateusz
  3. Długołęcka Iwona
  4. Kalupa Agnieszka
  5. Kamieniecka Grażyna
  6. Kuczyński Łukasz
  7. Orłowska  Katarzyna
  8. Skarżyńska Anna
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 - Zespół Szkół Publicznych Nr 1 ul. Stefana Grota Roweckiego
  1. Bączek Katarzyna
  2. Falkowski Adam
  3. Głębocki Mateusz
  4. Gmurczyk Katarzyna
  5. Heronimek Katarzyna
  6. Jamiołkowska Małgorzata
  7. Saczuk Oksana
  8. Sioma Jacek
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 - Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Szkoły Podchorążych Piechoty
  1. Bloch Anna Agnieszka
  2. Klepcka Marta
  3. Kołodziejczyk Mirosław
  4. Ludwichowska Renata
  5. Pasztaleniec Dorota Ewa
  6. Rydzewska Weronika
  7. Szczapa Ewa
  8. Żyłowska Joanna
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 - Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Widnichowska
  1. Bączek Marcin
  2. Chędożko Alina
  3. Pasztaleniec Władysław Antoni
  4. Stańczyk Maria
  5. Szkoda Martyna
  6. Wilczyńska Teresa
  7. Wojewódzka Aleksandra
  8. Ziemak Zofia Justyna
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 - Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Widnichowska
  1. Dębek Grażyna
  2. Mrowiec Ewa
  3. Musial Zofia
  4. Sienicki Michał
  5. Sochacka Aleksandra
  6. Szkoda Klaudia
  7. Tobiasz Agnieszka
  8. Zawadzka Magda
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 -  Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki
  1. Bednarczyk Barbara Zofia
  2. Dembek Marcin
  3. Leonik Joanna
  4. Rajczak Jadwiga
  5. Runo Lidia
  6. Subda Dorota
  7. Tyl Gabriela
  8. Zegarowska Hanna
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 – Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej ul. Dubois
  1. Kamińska Wiesława Bogusława
  2. Kowalewska Katarzyna
  3. Ludwichowski Sebastian
  4. Malinowska Justyna
  5. Tyszka Agnieszka
  6. Zaniewska Halina Dorota
  7. Żuber Jadwiga

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega podaniu do wiadomości wyborców poprzez rozplakatowanie i umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej.

Burmistrz Miasta

/-/ Jerzy Bauer

Wytworzył:
Jerzy Bauer
(2015-04-20)
Udostępnił:
Michał Duda
(2015-04-21 08:14:04)
Ostatnio zmodyfikował:
Michał Duda
(2015-04-21 08:15:35)
 
 
ilość odwiedzin: 4567846

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X