Ogłoszenie Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka z dnia 24 maja 2018 r. o przyznanych dorocznych Nagrodach Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

    Na podstawie uchwały Nr XLV/343/2018 Rady Miasta Ostrów Mazowiecka z dnia 26 marca 2018r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury (Dz. Urz. Woj. Maz. z dnia 06.04.2018 r. poz. 3546), przyznano następujące nagrody:

 

 

Imię i nazwisko/nazwa                                                     

Osiągnięcia

Szymon Zaboroś

Zaangażowanie w pracę na rzecz upowszechniania kultury oraz promocję dorobku kulturowego Miasta Ostrów Mazowiecka m.in. wolontariusz Muzeum – Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej (w organizacji).

Michał Świderski

Wyróżniające osiągnięcia w twórczości artystycznej m.in. nagroda aktorska XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Niesfornych, wyróżnienie 17 Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich.

Amelia Andryszczyk

Wyróżniające osiągnięcia w twórczości artystycznej m.in. I miejsce w X Jubileuszowym Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, I miejsce w XII Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej, II miejsce w Mazowieckim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej kat. szkoły gimnazjalne.

Zespół wokalny Appassionata

Wyróżniające osiągnięcia w twórczości artystycznej m.in. I miejsce solista, III miejsce solista, I miejsce zespół Appassionata, Nagroda Specjalna dla solistki za wyjątkową wrażliwość muzyczną oraz dojrzałość artystyczną w X Regionalnym Przeglądzie Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej w Baranowie organizowanym przez GOKSiR w Baranowie oraz Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, II miejsce w X Regionalnym Festiwalu Pieśni Maryjnej W Wąsewie.


 

Nagrody zostaną wręczone podczas obchodów Dni Ostrowi Mazowieckiej.

 

 

BURMISTRZ

/-/ Jerzy Bauer

Wytworzył:
Jerzy Bauer
(2018-05-24)
Udostępnił:
Patrycja Zadroga
(2018-05-25 13:25:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Patrycja Zadroga
(2018-05-25 13:43:31)