Informujemy Państwa, że zgodnie z „Programem opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności na terenie miasta Ostrów Mazowiecka„ Miasto refunduje w 100%  następujące zabiegi:

 -  znakowanie  psów mikroczipami.

Psa oznakować mogą osoby zameldowane w Ostrowi Mazowieckiej. Osoba chcąca oznakować psa winna posiadać przy sobie dowód osobisty. Psa można oznakować w gabinetach weterynaryjnych:

  1. Piotr Sołowiński  ul. Chopina 18
  2. Karolina Jęczeń  ul. Jana Kilińskiego  2/4
  3. Arkadiusz Oniszk i Roman Szarafiński  ul. Karola Piłata 19

- zabiegi sterylizacji suk i kotek, kastracji psów i kotów oraz usypianiu ślepych miotów. Zabiegi można wykonać w  gabinetach weterynaryjnych:

  1. Piotr Sołowiński  ul. Chopina 18
  2. Karolina Jęczeń  ul. Jana Kilińskiego  2/4
  3. Arkadiusz Oniszk i Roman Szarafiński  ul. Karola Piłata 19
  4. Szymon Depta  ul. Armii Krajowej 1

Informujemy również,

-  Miasto Ostrów Mazowiecka podpisało umowę z Sławomirem Suchtą prowadzącym Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Bąkówka na odławianie oraz przekazywanie odłowionych psów z terenu miasta do schroniska dla bezdomnych  zwierząt.  

- Miasto Ostrów Mazowiecka zawarło umowę z lekarzem weterynarii Antonim Sołowińskim prowadzącym Zbiornicę Padłych Zwierząt przy ulicy Ugniewskiej na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka na wykonywanie następujących usług:

- uprzątnięcie i przekazywanie do utylizacji zwierząt, które uległy wypadkowi w pasach drogowych oraz w miejscach publicznych na terenie miasta Ostrów Mazowiecka.

-  wykonywanie zabiegu eutanazji ciężko i nieuleczalnie zranionych zwierząt

-  leczenie po wypadku i przysposobienie do adopcji.

Wytworzył:
(2014-03-04)
Udostępnił:
Kołodziej Artur
(2014-03-04 09:54:19)
Ostatnio zmodyfikował:
Duda Michał
(2017-03-17 14:19:58)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki