Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka informuje o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Samodzielne stanowisko pracy - Audytor Wewnętrzny w Urzędzie Miasta Ostrów Mazowiecka

BURMISTRZ MIASTA OSTRÓW MAZOWIECKA
INFORMUJE O WYNIKU NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE 
W URZĘDZIE MIASTA OSTRÓW MAZOWIECKA
UL. 3 MAJA 66
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
 

Samodzielne stanowisko pracy – Audytor Wewnętrzny w Urzędzie Miasta Ostrów Mazowiecka


W wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko pracy, do zatrudnienia wybrana została Pani Iwona Mikołajczyk, zam. Krupniki.

 

UZASADNIENIE 

W związku z ogłoszeniem o naborze wpłynęła 1 oferta pracy. W postępowaniu weryfikacyjnym Komisja Konkursowa ustaliła, że wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu kandydat spełnił, co zostało potwierdzone w wyniku czynności sprawdzających podjętych przez Komisję. Podstawą dalszej procedury rekrutacyjnej była rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem.

W wyniku postępowania konkursowego Pani Iwona Mikołajczyk uzyskała akceptację Komisji. Komisja Konkursowa stwierdziła, że Pani Iwona Mikołajczyk posiada odpowiednie wykształcenie, predyspozycje, umiejętności oraz wiedzę gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku - Audytor Wewnętrzny w Urzędzie Miasta Ostrów Mazowiecka. 

 

 

 Burmistrz Miasta

Jerzy Bauer

 

 

 Ostrów Mazowiecka, dnia 12 kwietnia 2024 r.

 

Wytworzył:
Jerzy Bauer
(2024-04-12)
Udostępnił:
Brzostek Monika
(2024-04-12 12:53:51)
Ostatnio zmodyfikował:
Brzostek Monika
(2024-04-12 13:44:53)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki