ZAPYTANIE OFERTOWE

(Wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro).

ZP.271.30.2016

Miasto Ostrów Mazowiecka zaprasza do złożenia oferty na Opracowanie dokumentu pn. „Gminny Program rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016 – 2023”.

I. ZAMAWIAJĄCY

Miasto Ostrów Mazowiecka

ul. 3 Maja 66, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Tel. Centrala (29) 679 54 50 Fax. (29) 679 54 70

adres: zzp@ostrowmaz.pl

II.TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Do niniejszego zapytania ofertowego nie stosuje się przepisów Ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo Zamówień Publicznych (t.j.:Dz.U. z 2015r., poz. 2164) – zgodnie z  art. 4 pkt 8.

III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

  1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe opracowanie dokumentu strategicznego pn. „Gminny Program Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023”
  2. Program musi być kompletny oraz spójny z dokumentami programowymi dotyczącymi rozwoju, przygotowanymi na poziomach: Unii Europejskiej, krajowym oraz wojewódzkim. Musi być także powiązany i spójny z dokumentami strategicznymi i planistycznymi miasta Ostrów Mazowiecka.
  3. „Gminny Program Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023” będzie stanowił podstawę do aplikowania o środki finansowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 i musi być zgodny z:
    • Wytycznymi w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020 opracowanymi przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju;
    • Ustawą z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. poz. 1777);
    • Założeniami Narodowego Planu Rewitalizacji 2022;
    • Instrukcją dotyczącą przygotowania projektów rewitalizacyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 oraz preferencji dla projektów mających na celu przywrócenie ładu przestrzennego z dnia 8 grudnia 2015r.;
    • innymi dokumentami określającymi zasady tworzenia programów rewitalizacyjnych.
  1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmować będzie następujące etapy:
  1. Opracowanie projektu „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023” zawierającego:
  1. opis powiązań programu z dokumentami strategicznymi i planistycznymi Miasta Ostrów Mazowiecka,
  2. analizę zapisów Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2003 - 2015  w celu:
  1. określenia aktualności problemów zdiagnozowanych w roku 2007 w zestawieniu z problemami  aktualnie zidentyfikowanymi,
  2. określenia skutków podejmowanych interwencji,
  3. identyfikacji kierunków ewolucji sytuacji w mieście,
  4. wskazania ewentualnych priorytetowych „obszarów tematycznych”, które mają kluczowe znaczenie dla rozwiązywania problemów rozwojowych w Ostrowi Mazowieckiej.
  1. diagnozę (na podstawie danych statystycznych udostępnionych przez Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej oraz danych dostępnych w ramach statystyki publicznej GUS) czynników i zjawisk kryzysowych oraz skalę i charakter potrzeb rewitalizacyjnych;
  2. zasięgi przestrzenne obszaru/obszarów zdegradowanych, tj. określenie, w oparciu o inne dokumenty strategiczne Miasta  lub diagnozę i identyfikację potrzeb rewitalizacyjnych, terytorium/terytoriów wymagających wsparcia;
  3. wizję wyprowadzenia obszaru zdegradowanego ze stanu kryzysowego (planowany efekt rewitalizacji);
  4. identyfikację potrzeb rewitalizacyjnych;
  5.  wykaz, na podstawie przeprowadzonych konsultacji i analiz,  dopełniających się wzajemnie najważniejszych przedsięwzięć i głównych projektów rewitalizacyjnych dotyczących obszaru zdegradowanego, które będą realizowane w ramach danego programu rewitalizacji tzn. takich, bez których realizacja celów programu rewitalizacji nie będzie możliwa i obszar rewitalizacji nie będzie w stanie wyjść z kryzysowej sytuacji, wraz z ich opisem zawierającym co najmniej:

- nazwę przedsięwzięcia i podmioty go realizujące,

- prognozowane rezultaty,

- syntetyczny opis planowanych do podjęcia zadań i działań,

- lokalizację,

- szacowaną wartość projektu/przedsięwzięcia rewitalizacyjnego,

- sposób oceny efektów realizacji przedsięwzięć / projektów w odniesieniu do przyjętych celów programu;

- ogólny opis innych, uzupełniających rodzajów przedsięwzięć rewitalizacyjnych tzn. takich, które ze względu na mniejszą skalę oddziaływania trudno zidentyfikować indywidualnie, a są oczekiwane ze względu na realizację celów programu rewitalizacji. W opisie przedsięwzięć uzupełniających należy wskazać obszary tematyczne oraz  zagadnienia istotne z punktu widzenia potrzeb obszaru rewitalizacji.

  1.  mechanizmy zapewnienia komplementarności między poszczególnymi projektami rewitalizacyjnymi oraz pomiędzy działaniami różnych podmiotów i funduszy na obszarze objętym programem rewitalizacji;
  2.  indykatywne ramy finansowe w odniesieniu do przedsięwzięć, z zakładanymi wielkościami środków finansowych z różnych źródeł (także spoza funduszy polityki spójności na lata 2014-2020 – publiczne i prywatne środki krajowe w celu realizacji zasady dodatkowości środków UE);
  3. system wdrażania  programu rewitalizacji;
  4. system monitoringu skuteczności działań i system wprowadzania modyfikacji w reakcji na zmiany w otoczeniu programu,

i przedstawienie go do zaakceptowania Zamawiającemu.

II.  Przeprowadzenie konsultacji społecznych zgodnie z Ustawą z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji  Programu tj. mieszkańcami, przedsiębiorcami; NGO, w trakcie których zweryfikowane zostaną opisane w Programie problemy, potrzeby oraz rozwiązania.

III.  Przedstawienie projektu Programu wszystkim interesariuszom,  zgodnie z  Wytycznymi w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020 wydanymi przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju dnia 3 lipca 2015r. oraz Ustawą z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji.

IV. Przygotowanie „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023” oraz załączników z uwzględnieniem zmian wynikających z przeprowadzonych konsultacji społecznych i uzyskanych opinii w celu przedstawienia go Radzie Miasta Ostrów Mazowiecka. Przedmiot zamówienia zostanie przekazany Zamawiającemu w 5 egzemplarzach papierowych oraz w formie cyfrowej: edytowalnej (np. w formacie .doc) i nieedytowalnej (np. w formacie .pdf).

V. Wystąpienie o zaopiniowanie projektu „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023” wszystkim zobligowanym do tego podmiotom wymienionym w Ustawie z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji.

VI. Przeprowadzenie „Gminnego Program Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023”  przez proces strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

VII. Uczestniczenie w Komisjach Rady Miasta Ostrów Mazowiecka oraz sesjach Rady Miasta Ostrów Mazowiecka związanych z przedmiotem umowy (około 4 spotkania).

  1. Wykonawca odpowiada za wady opracowanej dokumentacji. Ujawnione wady Wykonawca zobowiązany jest usunąć w terminie określonym przez Zamawiającego. Poprawki winny być naniesione w każdym egzemplarzu dokumentacji oraz w wersji elektronicznej.
  2. Zakres zamówienia obejmuje również przeniesienie na Zamawiającego praw autorskich.
  3. „Gminny Program Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023” będzie podlegał ocenie Instytucji zarządzającej RPO WM, w związku z tym Wykonawca zobowiązany będzie do dostosowania go do ewentualnych uwag ww. instytucji.
  4. Szczegółowe obowiązki i prawa Wykonawcy określone są we wzorze Umowy.
  5. Zamawiający zobowiązuje się do współdziałania z Wykonawcą w celu realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności do:
    • niezwłocznego udzielania i dostarczania niezbędnych informacji oraz dokumentów,
    • współuczestniczenia w Komisjach Rady Miasta Ostrów Mazowiecka oraz sesjach Rady Miasta Ostrów Mazowiecka;
    • działań niezbędnych do przeprowadzenia spotkań, debat, konsultacji itp. (zawiadamianie interesariuszy, nieodpłatne udostępnianie pomieszczeń)  oraz udział w nich.
  6. Kody CPV: 90712100-2 Planowanie rozwoju środowiska miejskiego, 73000000-2 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze.

IV. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin ostatecznego wykonania zamówienia: 23.09.2016 roku (Wykonawca przedstawi Zamawiającemu ostateczną wersję Programu).

V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:

  1. Posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień
  2. Posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie na temat umożliwiające realizację przedmiotu zamówienia:

Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w tworzeniu lub współtworzeniu Planu rewitalizacji Gminy:

Należy wykazać się co najmniej 2 usługami polegającymi na wykonaniu (lub współtworzeniu jako podwykonawca) Programu Rewitalizacji bądź ewaluacji Programu Rewitalizacji.

Na potwierdzenie spełniania warunku Wykonawca przedstawi wykaz usług potwierdzający posiadanie wyżej opisanego doświadczenia oraz dowody potwierdzające należyte wykonanie tych usług (załącznik nr 2 do zapytania ofertowego).

  1. Dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia
  2. Znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.
  3. Nie są powiązani z Zamawiającym osobowo ani kapitałowo.

Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy, a Wykonawcą, polegające w szczególności na:

- uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;

- posiadaniu przynajmniej 10 % udziałów lub akcji;

- pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,

- pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.

Ocena spełniania w/w warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia/nie spełnia” w oparciu o informacje zawarte w dokumentach i oświadczeniach. Z treści załączonych dokumentów musi wynikać jednoznacznie, iż w/w warunki Wykonawca spełnił.

2. W przypadku wykonawców występujących wspólnie warunki określone w ust. 1 pkt. 1-4 powinien spełniać co najmniej jeden z wykonawców, lub mogą być one spełnione łącznie. Natomiast warunek określony w ust. 1 pkt. 5 musi spełniać każdy z Wykonawców samodzielnie.

3. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. Dokument musi w swojej treści oprócz informacji kto jest podmiotem udostępniającym i przyjmującym  zasoby zawierać co najmniej:

a) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu,

b) sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez Wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia.

c) charakter stosunku, jaki będzie łączył Wykonawcę z innym podmiotem, 

d) zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia.

Zobowiązanie lub każdy inny dokument, z którego będzie jednoznacznie wynikać uprawnienie do dysponowania zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia należy złożyć w formie oryginału.

4. Podmiot, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów odpowiada solidarnie z Wykonawcą za szkodę Zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba, że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.

5. Wykonawca zobowiązany jest do informowania Zamawiającego i uzyskania pisemnej zgody na zmianę lub rezygnację z podmiotu/podwykonawcy na którego zasoby Wykonawca powoływał się w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu.. W takim przypadku Wykonawca będzie zobowiązany wykazać Zamawiającemu, iż proponowany inny podmiot/podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.

VI. WYKONAWCY WYSTĘPUJACY WSPÓLNIE

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2. Wykonawcy, o których mowa w ust. 1, ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.

VII. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY

1. Wykonawca składa ofertę na realizację przedmiotu zamówienia na załączonym formularzu ofertowym- załącznik nr 1 do zapytania ofertowego, w języku polskim, w formie pisemnej.

2. Oferta musi być podpisana przez osobę/osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z wpisem do właściwego rejestru lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej; lub przez osobę umocowaną do podpisania oferty. Pełnomocnictwo powinno być dołączone do oferty o ile nie wynika z innych załączonych dokumentów. Pełnomocnictwo powinno być złożone w oryginale, notarialnie potwierdzonej kopii, lub kopii potwierdzonej za zgodność przez mocodawcę. Zaleca się aby wszystkie strony oferty były ponumerowane. Wszelkie poprawki lub zmiany w tekście oferty muszą być naniesione w sposób czytelny, datowane i podpisane przez osobę upoważnioną.

3. Cena za wykonanie zamówienia musi być podana w polskich złotych (cyfrowo i słownie), być zaokrąglona do dwóch miejsc po przecinku oraz być wartością brutto. Złożona oferta musi uwzględniać wszystkie zobowiązania, obejmować wszystkie koszty i składniki związane z wykonaniem zamówienia.

4. Termin związania z ofertą wynosi 30 dni.

5. Oferta powinna zawierać:

1)Załącznik nr 1: Formularz Oferty

2)Załącznik nr 2: Oświadczenie

3)Załącznik nr 3: Wykaz zrealizowanych usług wraz z załączeniem dowodów potwierdzających że zostały wykonane należycie.

4)Załącznik nr 4: Wykaz Osób, Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia wraz z załączeniem dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań Zamawiającego.

6. Dokumenty potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu będą składane w formie oryginału lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez wykonawcę. W przypadku wykonawców występujących wspólnie lub podmiotów oddających swoje zasoby do dyspozycji wykonawcy, kopie dokumentów dotyczące odpowiednio wykonawcy, lub tych podmiotów są poświadczane za zgodność z oryginałem przez wykonawcę lub te podmioty.

Zamawiający może żądać przedstawienia oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii dokumentu wyłącznie wtedy, gdy złożona przez wykonawcę kopia dokumentu jest nieczytelna lub budzi wątpliwości co do jej prawdziwości.

7. Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie, na kopercie wpisać nazwę i adres Zamawiającego oraz zapis: „Oferta na opracowanie dokumentu pn. Gminny Plan Rewitalizacji Miasta Ostrów Mazowiecka na lata 2016-2023”.

VIII. MIEJSCE I TERMIN ZŁOŻENIA OFERT

Ofertę należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty do dnia 21 marca 2016r. do godz. 11:00 - w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta, Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 66, 07-300 Ostrów Mazowiecka w godzinach od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, (decyduje data i godzina wpływu). Oferta złożona po terminie składania ofert nie będzie podlegała ocenie.

IX. MIEJSCE I TERMIN OTWARCIA OFERT

Otwarcie ofert nastąpi w Urzędzie Miasta Ostrów Mazowiecka, ul. 3 Maja 66, 07-300 Ostrów Mazowiecka, w dniu 21 marca 2016 o godzinie 11:20

X. UZUPEŁNIENIE DOKUMENTÓW i WYJAŚNIENIE TREŚCI OFERTY

Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z Wykonawcami w celu uzupełnienia brakujących dokumentów, pełnomocnictw lub wyjaśnienia treści złożonych ofert. Uzupełnienie brakujących dokumentów, pełnomocnictw lub wyjaśnień nie mogą prowadzić do negocjacji treści oferty (w szczególności dotyczy to wykazu osób wyznaczonych do realizacji zamówienia oraz załączników).

XI. KRYTERIA i SPOSÓB OCENY OFERT

1. Oferty, które spełnią warunki udziału w postepowaniu będą ocenione w oparciu o następujące kryteria oceny:

1) Cena – waga 60%

2) Wiedza, umiejętności, doświadczenie oraz wielkość zespołu (ilość osób) wyznaczonego do realizacji zamówienia) – waga 40%

2. Kryterium Ceny:

Ocena zostanie dokonana na podstawie ceny za wykonanie zamówienia przedstawionej w formularzu oferty, zgodnie z poniższym wzorem:

Najniższa cena spośród złożonych ofert

________________________________________   x 100 x waga

Cena ocenianej oferty

3. Kryterium Wiedza, umiejętności, doświadczenie oraz wielkość zespołu (ilość osób) wyznaczonego do realizacji zamówienia):

1) Wykonawca otrzyma punkty w tym kryterium, jeżeli będzie dysponował doświadczonym zespołem (minimum 2 osoby), który będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.

2) W trakcie oceny oferty brane będą pod uwagę informacje, które Wykonawca zamieścił w wykazie osób, które będą uczestniczyły w wykonaniu zamówienia (załącznik nr 3 do zapytania ofertowego) oraz załączonych dokumentów potwierdzających spełnianie wymogów. Osoby nie muszą stanowić kadry własnej Wykonawcy, jednak Wykonawca musi zagwarantować udział tych osób w realizacji zamówienia.

3) W celu oceny ofert Wykonawca może zaproponować zespół składający się maksymalnie z 4 osób. Za każdą z osób można uzyskać maksymalnie 10 pkt. Każdy członek zespołu otrzyma:

a) 2 pkt - jeżeli będzie posiadał: wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w tworzeniu przynajmniej 2 projektów badawczych w zakresie rozwoju miast, w tym w zakresie programowania, planowania i zarządzania rozwojem oraz odnowy obszarów zdegradowanych;

b) 2 pkt - jeżeli będzie posiadał: wykształcenie wyższe oraz udział w ewaluacji co najmniej 2 programów rewitalizacji;

c) 4 pkt - jeżeli osoba uczestnicząca w wykonaniu zamówienia będzie posiadała: wykształcenie wyższe oraz jest autorem lub współautorem publikacji - artykułów naukowych (co najmniej 3) dotyczących problemów rozwoju miast, degradacji przestrzeni miejskiej oraz procesów odnowy obszarów zdegradowanych;

d) 2 pkt - jeżeli osoba uczestnicząca w wykonaniu zamówienia będzie posiadała: wykształcenie wyższe oraz przeprowadziła (w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) łącznie co najmniej 100 godzin kursów, warsztatów lub wykładów dotyczących gospodarki przestrzennej, planowania przestrzennego i administracji publicznej;

4) W ramach niniejszego kryterium można otrzymać maksymalnie 40 punktów.

4. Zamawiający dokona wyliczenia punktów  dla danej oferty  za każde kryterium, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria oceny stanowić będzie końcową ocenę danej oferty. Zamawiający dokona wyboru oferty tego z Wykonawców, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów.

XII. ODRZUCENIE OFERTY I OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA

1. Oferta Wykonawcy niezgodna z opisem przedmiotu zamówienia i warunkami udziału w postępowaniu określonymi w niniejszym zapytaniu zostanie odrzucona przez Zamawiającego.

2. O wynikach postępowania Zamawiający poinformuje wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty oraz zamieści Informację na stronie internetowej Zamawiającego www.bip.ostrowmaz.pl oraz poprzez wywieszenie informacji na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego

XIII. ZMIANY ISTOTNYCH POSTANOWIEŃ UMOWY

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy w stosunku do treści oferty w zakresie:

1) wydłużenia terminu wykonania przedmiotu zamówienia w przypadku przedłużającej się procedury strategicznej oceny oddziaływania na środowisko oraz w przypadku konieczności dostosowania Programu Rewitalizacji do uwag Instytucji Zarządzającej RPO WM w celu uzyskania jej pozytywnej opinii.

2) zmiany osób mających realizować zamówienie, których wiedza i doświadczenie zostały zweryfikowane przy ocenie oferty. Zmiana osób, musi być uzasadniona przez Wykonawcę na piśmie i wymaga pisemnego zaakceptowania przez Zamawiającego. Zamawiający zaakceptuje taką zmianę w terminie 10 dni od daty przedłożenia propozycji i wyłącznie wtedy, gdy proponowane inne osoby zapewniają poziom wiedzy i doświadczenia w stopniu nie mniejszym niż oceniany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.

XIV. SPOSÓB PUBLIKACJI ZAPYTANIA OFERTOWEGO.

Informacja o postępowaniu została opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego www.bip.ostrowmaz.pl oraz wywieszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego.

XV. POZOSTAŁE POSTANOWIENIA I INFORMACJE

1. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może przed upływem terminu składania ofert zmienić treść i warunki zapytania ofertowego. Dokonaną zmianę zapytania ofertowego Zamawiający, zamieszcza na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego oraz przekazuje niezwłocznie wszystkim Wykonawcom, którzy się zgłosili lub zadali pytanie do treści ogłoszenia.

2. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia w przypadku gdy najkorzystniejsza oferta przedstawia cenę wyższą, niż Zamawiający jest w stanie zapłacić. Zamawiający zastrzega sobie również prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

3. Po przeprowadzeniu postępowania nastąpi podpisanie umowy z wybranym Wykonawcą. W przypadku gdy wybrany Wykonawca odstąpi od podpisania umowy, możliwe jest podpisanie umowy z Wykonawcą, którego oferta uzyskała kolejną najwyższą liczbę punktów.

4. Wszystkie załączniki w wersji elektronicznej dostępne są na stronie www.bip.ostrowmaz.pl w zakładce: Informacje Burmistrza Miasta> Ogłoszenia i Obwieszczenia.

XVI. KONTAKT Z ZAMAWIAJĄCYM

Informacji dotyczących zamówienia udzielają:

1) w zakresie merytorycznym: Pan Daniel Choinka - tel. (29) 679-54-61,

2) w zakresie formalnym: Pani Marzena Grabowska, Pan Michał Kazimierski, tel. (29) 679-54-33, e-mail: zzp@ostrowmaz.pl

ZAŁĄCZNIKI:

1. Zapytanie ofertowe (PDF)

2. Załącznik nr1: Formularz Ofertowy (DOC, PDF)

3. Załącznik nr2: Oświadczenie (DOC, PDF)

3. Załącznik nr 2-3: Wykaz usług oraz Wykaz Osób (DOC, PDF)

4. Załącznik nr4: Wzór Umowy (PDF)

 

Wytworzył:
Jerzy Bauer
(2016-03-11)
Udostępnił:
Kazimierski Michał
(2016-03-11 15:01:23)
Ostatnio zmodyfikował:
Kazimierski Michał
(2016-03-11 15:08:58)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki