☰ Menu Prawe Menu ☰
Miasto Ostrów Mazowiecka
Herb Ostrowi Mazowieckiej. Na zielonej tarczy heraldycznej poznogotyckiej umieszczona jest  zlota ostrzew z czterema sekami bocznymi z kazdej strony zmniejszajacymi sie ku gorze oraz zloty polksiezyc i gwiazda szesciopromienna.

Niedziela 22.05.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rada Miasta

RADA MIASTA VIII KADENCJI ( 2018 – 2023 )

Krajewski Robert - Przewodniczący Rady Miasta

Bogusław Konrad - Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Krzysztof Laska - Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Stanisław Dylewski

Mirosław Gromek

Beata Herman

Michał Kacprzak

Anna Krajewska

Jolanta Jadwiga Kwiatkowska

Ewa Orzechowska

Waldemar Józef Pałys

Jerzy Pawluczuk

Paweł Adrian Pecura

Mirosław Pędzich

Andrzej Pęksa

Edward Witold Podbielski

Mieczysław Szymalski

Renata Teresa Trojanowska

Jacek Wilczyński- do 21 grudnia 2021 r.

Henryk Wilczewski

Edward Zalewski

Równy Mieczysław Stanisław - od 20 stycznia 2022 r. 

 

Wytworzył:
(2018-11-26)
Udostępnił:
Brzostek Sylwia
(2018-11-26 09:37:43)
Ostatnio zmodyfikował:
Rejniak Izabela
(2022-02-09 13:13:05)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1531389