☰ Menu Prawe Menu ☰
Miasto Ostrów Mazowiecka
Herb Ostrowi Mazowieckiej. Na zielonej tarczy heraldycznej poznogotyckiej umieszczona jest  zlota ostrzew z czterema sekami bocznymi z kazdej strony zmniejszajacymi sie ku gorze oraz zloty polksiezyc i gwiazda szesciopromienna.

Poniedziałek 15.08.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rada Miasta VI kadencji (2010-2014)

 

Rada Miasta VI kadencji (2010-2014)

 

 Listwon Krzysztof

Przewodniczący Rady Miasta od 28.02.2013 r.

 

Gałązka Eugeniusz Piotr

Krych Zbigniew
Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta

Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta

od 28.02.2013 r.

 

 

Bartkiewicz Małgorzata

Bębenek Maria - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta do 28.03.2012 r.

Dylewski Stanisław

Godlewski Lech

Gromek Mirosław

Herman Beata

Konrad Bogusław

Laska Krzysztof

Lendzioszek  Mateusz

Łukaszewski Krzysztof

Pęksa Andrzej

Podbielski Edward  Witold

Równy Mieczysław Stanisław

Sasinowska Hanna Zofia - Przewodnicząca Rady Miasta do 28.02.2013 r.

Świedziński Roman Tadeusz

Tułowiecki Andrzej Leszek

Wilczyński Jacek

Zalewski Edward

Wytworzył:
Udostępnił:
Duda Michał
(2010-11-30 11:56:20)
Ostatnio zmodyfikował:
Brzostek Sylwia
(2017-08-11 13:04:32)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1531389